Pierwszy sparing najmłodszych zawodników MUKS WIDAWA

W dniu dzisiejszym najmłodsza grupa MUKS WIDAWA rocznik 2012 i młodsi prowadzona przez trenera Seweryna Rychlika oraz asystenta Jana Lutra rozegrała sparing z drużyną MUKS WIDAWA rocznik 2010 i młodsi prowadzoną przez trenera Daniela Bronowskiego.

Przez pierwsze minuty mecz wyglądał bardzo dobrze w wykonaniu młodszej drużyny, niestety starsza i bardziej doświadczona drużyna miała dużo więcej siły oraz lepsze ogranie z piłką, co miało wpływ na końcowy wynik. Jak podkreśla trener Seweryn, nie wynik był najważniejszy lecz sprawdzenie umiejętności nabytych podczas treningów. Warto podkreślić, iż młodzi zawodnicy pierwszy raz w życiu grali mecz (sparing). Grali bez stresu, nie bali się wyższych i starszych kolegów i koleżanki. Można było zauważyć, że  potrafią ustawić się na boisku, odebrać piłkę powalczyć z przeciwnikiem i wykonać parę dokładnych podań. Jak ocenili to spotkanie najmłodsi? “Jeszcze trochę czasu i pokonamy tych starszych.” – mówili z wielką radością.

Duże podziękowania dla podopiecznych trenera Daniela za rozegranie sparingu oraz dla rodziców, którzy bardzo mocno dopingowali najmłodszych graczy MUKS WIDAWA.

Więcej zdjęć TU

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *