Seniorzy MUKS WIDAWA rozpoczynają rundę rewanżową

Już w najbliższą niedzielę, czyli 7 kwietnia o godz. 16.00 w Zduńskiej Woli, seniorzy MUKS WIDAWA rozpoczynają rundę rewanżową w Sieradzkiej Klasie B Grupy III. Przeciwnikiem Naszego zespołu będzie MGUKS Pogoń Zduńska Wola II, która zajmuje I miejsce w grupie. Drużyna ze Zduńskiej Woli zanotowała 8 wygranych, 1 remis oraz 0 porażek. Jak dotąd tylko MUKS WIDAWA “urwał” punkty liderowi remisując 1:1 na własnym boisku.
Do tego wydarzenia doszło 8 września 2018 roku. Wielu kibiców piłki nożnej zadaje sobie pytanie: Czy uda się powtórzyć wynik z jesieni? Może jednak będzie kolejna niespodzianka? Z naszych informacji wynika, iż seniorska drużyna pod wodzą trenera Roberta Majczyka, bardzo solidnie przygotowywała się do rundy rewanżowej. Drużynę wzmocniło dziewięciu zawodników, którzy mają być wzmocnieniem klubu.
Jak to powiadają wielcy futbolu, wszystko zweryfikuje boisko.

Seniorzy to nie jedyny zespół MUKS WIDAWA, który w najbliższy weekend będzie rywalizował w rozgrywkach ligowych. Drugim zespołem są Żaki prowadzone przez trenera Daniela Bronowskiego.Ten mecz będzie można obejrzeć w sobotę 6 kwietnia o godz. 10.00 na Gminnym boisku w Widawie. Przeciwnikiem również będzie zespół MGUKS Pogoń Zduńska Wola.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników piłki nożnej do dopingowania Naszych Drużyn!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *