Trenuj ciężko – zwyciężaj łatwo!

Drużyna MUKS WIDAWA występująca w sieradzkiej lidze Młodzik D2 Grupa 2, cały czas intensywnie trenuje by właściwie przygotować się do rozgrywek. Do rundy rewanżowej przystąpi jednak nie dziewięć zespołów, które uczestniczyły w rundzie jesiennej, a jedynie siedem. Dwie drużyny wycofały się z rozgrywek. Są to: UKS AKADEMIA PIŁKARSKA WIERUSZÓW oraz KS ZŁOCZEWIA.

Pierwszy mecz drużyny MUKS WIDAWA w wyżej wymienionej klasie rozgrywkowej zostanie rozegrany 13 kwietnia o godzinie 11.00 na stadionie w Widawie przy ulicy Ułańskiej 8. Przeciwnikiem będzie drużyna MOGRE MOKRSKO. Już dziś serdecznie zapraszamy do dopingowania naszych zawodników.

Już w najbliższy poniedziałek, czyli 1 kwietnia o godzinie 17.oo w Zapolicach rozegrany zostanie trzeci kolejny mecz sparingowy. Tym razem przeciwnikiem będzie drużyna Amatorzy Zapolice. Być może to nie jedyny mecz sparingowy w przyszłym tygodniu. Jak się dowiedzieliśmy trener Sebastian Rychlik rozmawiał już z trenerami Astorii Szczerców.

Pierwszą drużyną MUKS WIDAWA, która rozpocznie rundę rewanżową będzie zespół prowadzony przez trenera Daniela Bronowskiego w kategorii Żak F1. Jest to nasza najmłodsza drużyna występująca w lidze. Pierwszym przeciwnikiem będzie MULKS ŁASK. Mecz odbędzie się 30 kwietnia w Łasku o godzinie 15.00 przy ul. Armii Krajowej 5.

Zachęcamy do obejrzenia kilku zdjęć z treningu grupy Młodzik D2 – kliknij TUTAJ

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *